+48 604 071 990 |  Łódź, ul. Sitowie 12 |  biuro@istronywww.pl | 

Nazywam się Radosław Dzimiński. Zajmuję się Tworzeniem Stron Internetowych od 2009 r. Tworzenie stron www, e-commerce, pozycjonowanie i ogólnie pojęty marketing w internecie (SEM) to moja pasja, którą ciągle pogłębiam. Początkowo hobby przekształciło się w sposób na życie. Od czerwca 2014 r. prowadzę działalność gospodarczą i wystawiam faktury VAT. Przez ten czas nabrałem sporo doświadczenia – zarówno przy tworzeniu nowoczesnych stron, wykorzystywaniu najnowszych technologii do przyciągania uwagi klientów w sklepach e-commerce czy na stronach wizytówkach, jak i również nauczyłem się wychodzić naprzeciw potrzebom klienta. Rozpoczynając ze mną współpracę masz pewność, że zostaniesz obsłużony w sposób profesjonalny.

 

Obecnie wszystkie tworzone przeze mnie witryny wykonane są w technologii responsywnej i w oparciu o html5 wspomagane o system CMS Joomla.

W mojej bogatej ofercie znajdziesz napewno coś dla siebie. Pomogłem już wielu osobom / firmom czy fundacjom. Zajmuję się tworzeniem prostych stron WWW przez szablony allegro i bardziej skomplikowane sklepy internetowe czy strony fundacji, gdzie możliwe jest dokonanie dotacji. Jestem w stanie również pomóc w zaprojektowaniu i wydrukowaniu wizytówek,  banerów czy ulotek. Moja oferta jest skierowana szczeólnie do osób potrzebujących dotacji z urzędu pracy. Jestem w tym zakresie bardzo elastyczny i nigdy nie było najmniejszgo problemu z rozliczeniem dotacji przedstawiając faktury wystawione przezemnie.

 Rado Radosław Dzimiński
 ul. Górnicza 36A lok. 203
 NIP 9471901983
 Regon 101790640
 biuro@isronywww.pl
 +48 604 - 071 - 990

Wyceń Stronę